IV Festiwal Teatrów Studenckich START

W dniach 9-12 marca 2017 roku w Warszawie odbędzie się IV edycja Festiwalu Teatrów Studenckich START. Jest to jedyny w Polsce konkursowy przegląd spektakli teatralnych przygotowanych przez studentów z uczelni nieartystycznych.

Na deskach Teatru SOHO i Teatru Academia wystąpią studenci z Warszawy, Krakowa, Lublina, Poznania, Łodzi oraz Torunia, którzy zaprezentują 8 studenckich spektakli konkursowych. Festiwal zainauguruje spektakl mistrzowski pt. „Manifest” Teatru Realistycznego ze Skierniewic.  W programie wydarzenia znalazły się także imprezy afterparty – koncerty zespołów Wave oraz Noże, występ DJ-a TMTH oraz Drag Queen Show. Miejscem imprez afterparty będą dwa festiwalowe kluby, czyli Klubokawiarnia Chmury oraz Skład Butelek.

Jury, w którym zasiądzie Ewa Pytka, Jerzy lach oraz Paweł Szkotak, przyzna Grand Prix Festiwalu. Przewidziano także Nagrodę Publiczności – każdy widz będzie miał możliwość ocenienia obejrzanego spektaklu konkursowego.

Wstęp na spektakle jest biletowany. Ceny to 15 zł (bilet normalny), 10 zł (bilet ulgowy). Dostępne są także karnety (80/50 zł). Rezerwacji dokonywać można dokonywać telefonicznie pod numerem 570 288 241 (dzwoniąc lub wysyłając sms), pisząc mail na adres rezerwacja@smik.eu lub za pośrednictwem formularza na stronie internetowej Festiwalu.

Więcej informacji (program, rezerwacje): www.festiwalstart.pl

Wydarzenie objęte jest patronatem honorowym Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Prezydenta m.st. Warszawy.