Erasmus+: goście wizytujący na Wydziale

W dniach 16-17 listopada na wydziale przebywali z wizytą:

Dr Elsa Ferreira, Radboud University,  Nijmegen School of Management, Holandia

Podczas wizyty odbyło się m.in. spotkanie, w którym uczestniczył prodziekan ds. naukowych i współpracy z zagranica – dr Łukasz Zamęcki oraz koordynator programu Erasmus+ mgr Anita Budziszewska. Omówiono m.in.. wspólną strategie  promocji obustronnej współpracy w ramach  programu  Erasmus + oraz przybliżenie studentom uczelni holenderskiej profilu  naukowo-dydaktycznego Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW.

Dr Salvatore Giglio, Faculty of Political Science, The University of Pavia (Universita degli studi di Pavia), Włochy

Dr Salvatore Giglio jest koordynatorem programu Erasmus+ na Uniwersytecie w Pavii. Podczas wizyty  omówiono m.in. dotychczasową współpracę w ramach programu Erasmus+ miedzy Uniwersytetem Warszawskiem oraz University of Pavia oraz poszerzenie jej o włączenie do sieci wymiany Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych.