Szlachetny Mecz WNPiSM 2017 za nami!

• gallery

W niedzielę 26 listopada na hali Wydziału Zarządzania odbyła się 5. edycja Szlachetnego Meczu Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW. Celem przedsięwzięcia jest zebranie pieniędzy na sfinansowanie potrzeb rodzin wybranych w ramach akcji „Szlachetna Paczka”.

Kolejny raz został rozegrany mecz Kadra Naukowa vs Samorząd, który samorządowcy wygrali 4-2. W składzie kadry naukowej zagrali m. in. dr hab. Maciej Duszczyk – prorektor UW ds. badań naukowych oraz dr Łukasz Zamęcki – prodziekan ds. badań naukowych i współpracy z zagranicą WNPISM. Bramki dla kadry naukowej strzelił dr Seweryn Dmowski i dr Łukasz Gołota.

Zarówno przed jak i po meczu prowadzone były licytacje fantów przekazanych przez wykładowców oraz partnerów wydarzenia. Można było także wziąć udział w loterii, gdzie czekały rozmaite niespodzianki, a na koniec spróbować pysznych wypieków. Całemu przedsięwzięciu towarzyszył turniej piłki halowej. Już niebawem dowiemy się ile pieniędzy udało się zebrać naszym studentom w ramach akcji Szlachetna Paczka