Zaproszenie na spotkanie z Inkubatorem UW

Czy wiesz:

-> Co to jest Inkubator UW?
-> Dlaczego warto do nas przyjść?
-> Co możesz od nas dostać (zupełnie bezpłatnie)?

Jeśli nie – przyjdź na spotkanie i dowiedz się!
Jeśli wiesz – przyjdź i dowiedz się więcej!

27 marca 2018 roku (wtorek), godz. 16:45–18:15,
sala 05 (parter) w Gmachu Audytoryjnym WNPiSM.

-> Na Uniwersytecie istnieje Inkubator UW (www.iuw.edu.pl), a jego oferta jest bezpłatna.
-> Nasza idea jest prosta: jeśli chcesz działać w niemal dowolnym obszarze, na przykład biznesu, organizacji pozarządowych, przedsiębiorczości społecznej – możesz to zrobić ze wsparciem Inkubatora UW.
-> Jak uzyskać wsparcie? Zarejestruj się na stronie www.iuw.edu.pl, a potem umów się z nami na spotkanie, podczas którego wspólnie ustalimy, jak możemy Ci pomóc.
-> Oferta Inkubatora jest skierowana do wszystkich studentów, doktorantów oraz pracowników UW i absolwentów do dwóch lat po uzyskaniu dyplomu.
-> Możesz skorzystać między innymi: z kilkudziesięciu warsztatów, spotkań z ekspertami, mentoringu oraz kilkudniowego wyjazdu, podczas którego rozwijane są pomysły uczestników na działania społeczne i biznesowe, a autor najwyżej ocenianego pomysłu otrzymuje 10 tysięcy złotych.
-> Od tego roku intensywnie rozwijamy w Inkubatorze obszar wsparcia przedsiębiorczości społecznej na UW, od biznesów społecznych przez organizacje pozarządowe po działania nieformalnych grup.

Podczas spotkania z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.