Sekretariat dziekana

 

Siedziba:

Gmach Audytoryjny

ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa

pokój nr 216, 2 piętro, wejście A

Telefon:
22 55 20 218

wnpism@uw.edu.pl
---
W sprawach studenckich prosimy kontaktować się z odpowiednią sekcją studencką.

Kontakt do sekcji studenckich

Sekcje studenckie

Kontakt do sekcji studenckich dostępny pod adresem:

wnpism.uw.edu.pl/strefa-studenta-i-doktoranta/sekcje-studenckie/

Sekcja ds. stopni naukowych i spraw doktoranckich

Siedziba:

Gmach Audytoryjny

ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa

pokój nr 210, 2 piętro, wejście A

Telefon:
(22) 55-20-187
Kierownik sekcji:
mgr Bożena Sikorska
e-mail: bsikorska@uw.edu.pl
--
Monika Tomaszewska
e-mail: mtomaszewska@uw.edu.pl

Dowiedz się więcej.

Sekcja finansowa

Siedziba:

Gmach Audytoryjny

ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa

pokój nr 203, 2 piętro, wejście A

Telefon:
(22) 55 20 220
(22) 55 22 931
(22) 55 22 950
(22) 55 20 213

Godziny obsługi interesantów:
poniedziałek 14:00 – 18:00
wtorek 9:00 – 12:00
środa 11:00 – 13:00
czwartek 10:00 – 14:00
piątek praca wewnętrzna

Kierownik Sekcji:
Beata Surdej
b.j.surdej@uw.edu.pl
--
Małgorzata Nalewajek
--
Anna Ostrowska
a.ostrowska@uw.edu.pl
--
Monika Polak
m.polak@uw.edu.pl
--
Małgorzata Romanowska
m.romanowska@uw.edu.pl
--
Teresa Zdziarska
t.zdziarska@uw.edu.pl
--
Bogumiła Grzywacz
grzywaczb@uw.edu.pl

Sekcja stypendialna

Siedziba:

Gmach Audytoryjny

ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa

pokój nr 102, 1 piętro, wejście A

Telefon:
22 55 22 923

s.stypendialna.wnpism@uw.edu.pl

Kierownik sekcji:
Joanna Konarska
j.konarska@uw.edu.pl

Dowiedz się więcej.

Sekcja wsparcia informatycznego

Siedziba:

Gmach Audytoryjny

ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa

pokój nr 109, 110, 1 piętro, wejście A

Telefon:
22 55 20 263

swi.wnpism@uw.edu.pl - sprawy studenckie
pracownicy.swi.wnpism@uw.edu.pl - sprawy pracownicze

Kierownik sekcji:
Maciej Dąbrowski
--
Maria Grzybowska
--
Marcin Milczarek

Dowiedz się więcej.

Archiwum

Siedziba:
ul. Krakowskie Przedmieście 3, 00-927 Warszawa
piętro III , pokój 314

Telefon:
(22) 55 20 228

Godziny obsługi interesantów:
poniedziałek nieczynne
wtorek  12.00 – 15.00
środa    12.00 – 15.00
czwartek  nieczynne
piątek nieczynne

--

Maryla Wacławska
m.waclawska@uw.edu.pl

Podanie z prośbą o zaświadczenie o okresie studiów prosimy wysyłać drogą elektroniczną lub pocztową --> klik

Po odbiór zaświadczenia zgłaszać się można maksymalnie do 3 miesięcy od daty złożenia podania.

Dział promocji i komunikacji

Siedziba:

Gmach Audytoryjny

ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa

pokój nr 211, 2 piętro, wejście A

Pełnomocnik Dziekana ds. promocji i komunikacji:
mgr Jakub Nowotarski
j.nowotarski@uw.edu.pl
--
Aleksandra Papuga
a.papuga@uw.edu.pl

Sekcja obsługi badań naukowych

Siedziba:

Gmach Audytoryjny

ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa

pokój nr 112, 1 piętro, wejście A

Telefon:
(22) 55 22 924
(22) 55 23 739

sobn@uw.edu.pl

Kierownik sekcji:
mgr Anna Krawczyk
--
mgr Małgorzata Fryziak
--
dr Kamil Ławniczak

Dowiedz się więcej.

Nasza lokalizacja