prof. Cris Toffolo z Northeastern Illinois University, Chicago, USA – zaproszenie na wykłady otwarte

W dniach 7 – 13 kwietnia w ramach programu Erasmus +, Wydział gości prof. Cris Toffolo – Dyrektora ds. międzynarodowych (Northeastern Illinois University (NEIU), Chicago).

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów na wykłady otwarte, które odbędą się 10 kwietnia, w ramach programu Erasmus + oraz wspólnej inicjatywy obydwu uczelni pod nazwą PEACER WEEK* :

1. o godz. 9.45 -11.15, w Auli Baszkiewicza, Collegium Polliticum
Tytuł wykładu: Peace process, conflict transformation and truth telling
Prowadzący: dr Dorota Heidrich

2. o godz. 15.00 – 16.30, w sali 303, Collegium Polliticum
Tytuł wykładu: Cultural pluralism and the crisis of liberalism
Prowadzący: mgr Anita Budziszewska

*PEACER – Polish and European Academic Center for Exchange and Research.

Inicjatywa obejmuje odbywające się w tym samym czasie wykłady nauczycieli akademickich z UW na Northeastern Illinois University (ISM – dr hab. Anna Wojciuk) oraz gości z NEIU na Uniwersytecie Warszawskim (prof. Cris Toffolo). Inicjatorem przedsięwzięcia jest prof. Lidia Filus – Founder President of PEACER we współpracy z dr Aleksandrą Jarczewską (koordynator wymiany z NEIU) i mgr Anitą Budziszewską (koordynator ds. programu Erasmus +).

Wizytę prof. Toffolo na WNPiSM zorganizowała mgr Anita Budziszewska – Pełnomocnik Dziekana ds. Programu Erasmus +