wrzesień, 2021

27wrz(wrz 27)00:0029(wrz 29)00:00XXI Wielodyscyplinarna Konferencja Badaczy Stosunków Międzynarodowych WNPiSM UW i Księży Werbistów

Szczegóły wydarzenia

W dniach 27-29 września 2021 r. w Chludowie odbędzie  się kolejna już XXI Wielodyscyplinarna Konferencja Badaczy Stosunków Międzynarodowych WNPiSM UW i Księży Werbistów
 „Sacrum i profanum we współczesnym świecie . Pozwalamy sobie w związku z tym przesłać Państwu zaproszenie do składania propozycji wystąpień wraz ze wszystkimi informacjami organizacyjnymi.
Z ramienia WNPISM spotkanie organizuje Katedra Studiów  Regionalnych i Globalnych oraz Katedra Dyplomacji i Instytucji Międzynarodowych.
Tytuł tegorocznej edycji to: Tożsamość w stosunkach międzynarodowych jako interdyscyplinarne wyzwanie badawcze- podejścia teoretyczne i praktyka życia międzynarodowego
W ubiegłych latach była to zawsze 3-dniowa konferencja, która gromadziła kilkudziesięciu przedstawicieli  różnych dyscyplin naukowych,  z wielu ośrodków akademickich z całego kraju.  W zeszłym roku były to m.in.    Uniwersytet Gdański, UWM w Olsztynie, UMK w Toruniu,  Uniwersytet Opolski, Uniwersytet Wrocławski, Politechnika Białostocka, UAM w Poznaniu, a także m.in  Ohio State University (USA) itd.
Więcej informacji o poprzednich edycjach znajdą Państwo na stronie Wydziału w zakładce 'Konferencje w Pieniężnie’:
Mając na uwadze dynamiczny rozwój sytuacji epidemiologicznej oraz Rozporządzenie Dziekana WNPiSM UW,  ostateczna decyzja odnośnie do formuły  konferencji zostanie podjęta we wrześniu (spotkanie w trybie hybrydowym bądź online).
Serdecznie zapraszając do udziału, na państwa zgłoszenia czekamy do dnia 15 lipca 2021 r.  (formularz  zgłoszeniowy do pobrania).
Wprowadzenie do problematyki konferencji oraz więcej szczegółów organizacyjnych,  w tym kontakty do organizatorów  znajdują się  19. 05 Tożsamość w SM, Chludowo 2021, zaproszenie (2)

27 (Poniedziałek) 00:00 - 29 (środa) 00:00