Rada WNPiSM UW

Rada Wydziału to kolegialny organ w którym zasiadają wszyscy samodzielni pracownicy naukowo-dydaktyczni oraz przedstawiciele pracowników niesamodzielnych, administracji, doktorantów i studentów.

Miejsce posiedzeń Rady

Gmach Audytoryjny
ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, Warszawa
Aula Prof. Jana Baszkiewicza

Częstotliwość posiedzeń

Raz w miesiącu

Następne posiedzenie

11.03.2020

Biały pasek oddzielający

Członkowie Rady Wydziału

  • Dziekan i prodziekani

    Przewodniczący Rady – prof. Stanisław Sulowski – Dziekan

    dr hab. Daniel Przastek

    dr hab. Łukasz Zamęcki

    dr Justyna Godlewska-Szyrkowa

  • Profesorowie oraz nauczyciele akademiccy posiadający stopień naukowy doktora habilitowanego

    1. Anioł Włodzimierz prof. dr hab.

    2. Balcerowicz Bolesław prof. dr hab.

    3. Bieleń Stanisław prof. dr hab.

    4. Bieńczyk-Missala Agnieszka prof. ucz. dr hab.

    5. Biskup Bartłomiej dr hab.

    6. Bodio Tadeusz prof. dr hab.

    7. Bokszczanin-Gołaś Izolda dr hab.

    8. Bógdał-Brzezińska Agnieszka dr hab.

    9. Chwedoruk Rafał prof. ucz. dr hab.

    10. Ciechański Jerzy dr hab.

    11. Curanović Alicja dr hab.

    12. Czaputowicz Jacek prof. dr hab.

    13. Czub Jarosław dr hab.

    14. Duszczyk Maciej prof. ucz. dr hab.

    15. Filipowicz Stanisław prof. dr hab.

    16. Firlit-Fesnak Grażyna prof. dr hab.

    17. Gagatek Wojciech dr hab.

    18. Gardocki Sylwester dr. hab.

    19. Garlicki Jan prof. dr hab.

    20. Garner Natalia dr hab.

    21. Gasztold Aleksandra prof. ucz. dr hab.

    22. Gawrycki Marcin prof. dr hab.

    23. Grosse Tomasz prof. ucz. dr hab.

    24. Grzebyk Patrycja prof. ucz. dr hab.

    25. Gudzbeler Grzegorz dr hab.

    26. Haliżak Marian prof. dr hab.

    27. Hut Paweł dr hab.

    28. Ilkowski Filip dr hab.

    29. Itrich-Drabarek Jolanta prof. dr hab.

    30. Jakubowski Wojciech prof. dr hab.

    31. Jaroszewska Emilia dr hab.

     32. Jas-Koziarkiewicz Marta dr hab.

    33. Karwat Mirosław prof. dr hab.

    34. Klementewicz Tadeusz prof. dr hab.

    35. Kołodziejczyk Katarzyna dr hab.

    36. Kossewska Elżbieta dr hab.

    37. Kozłowski Sebastian dr hab.

    38. Księżopolski Mirosław prof. dr hab.

    39. Kupiecki Robert prof. ucz. dr hab.

    40. Kurowska Anna prof. ucz. dr hab.

    41. Kuźniar Roman prof. dr hab.

    42. Lackoński Bogusław dr hab.

    43. Lasocik Zbigniew prof. dr hab.

    44. Leś Ewa prof. dr hab.

    45. Lewandowski Wojciech dr hab.

    46. Lizak Wiesław dr hab.

    47. Łukowski Wojciech prof. ucz. dr hab.

    48. Madej Marek prof. ucz. dr hab.

    49. Malinowska Izabela prof. dr hab.

    50. Marciniak Ewa dr hab.

    51. Marczuk Karina dr hab.

    52. Męcina Jacek prof. ucz. dr hab.

    53. Michałowska Grażyna prof. dr hab.

    54. Mider Daniel dr hab.

    55. Miecznikowska Justyna dr hab.

    56. Mieńkowska-Norkiene Renata dr hab.

    57. Misiuk Andrzej prof. dr hab.

    58. Mizerska-Wrotkowska Małgorzata dr hab.

    59. Niedziński Tomasz dr hab.

    60. Nowak Leszek dr hab.

    61. Osiński Joachim prof. dr hab.

    62. Pasztor Grażyna prof. dr hab.

    63. Pavlenko Iryna dr hab.

    64. Pieliński Bartosz dr hab.

    65. Pierzchalski Filip dr hab.

    66. Popławski Dariusz prof. dr hab.

    67. Pronińska Kamila dr hab.

    68. Raś Maciej dr hab.

    69. Rothert Agnieszka prof. ucz. dr hab.

    70. Rydlewski Grzegorz prof. dr hab.

    71. Rysińska Irena dr hab.

    72. Siemiątkowski Zbigniew dr hab.

    73. Słomka Tomasz dr hab.

    74. Spytek-Bandurska Grażyna dr hab.

    75. Sroka Anna dr hab.

    76. Starzyk-Sulejewska Joanna dr hab.

    77. Stasiak-Jazukiewicz Ewa prof. dr hab.

    78. Sułek Mirosław prof. dr hab.

    79. Szarfenberg Ryszard prof. ucz. dr hab.

    80. Szatur-Jaworska Barbara prof. dr hab.

    81. Szczupaczyński Jerzy dr hab.

    82. Szeptycki Andrzej prof. ucz. dr hab.

    83. Szewior Krzysztof dr hab.

    84. Szustek Anna dr hab.

    85. Szylko-Skoczny Małgorzata prof. dr hab.

    86. Szymański Adam prof. ucz. dr hab.

    87. Theiss Maria dr hab.

    88. Tomaszewski Krzysztof dr hab.

    89. Tosiek Piotr dr hab.

    90. Tymanowski Józef prof. dr hab.

    91. Ulatowski Rafał dr hab.

    92. Ulicka Grażyna prof. dr hab.

    93. Uścińska Gertruda prof. dr hab.

    94. Wawrzyk Piotr dr hab.

    95. Weiss Shewach prof. dr hab.

    96. Wierzbicki Andrzej prof. dr hab.

    97. Wierzchowska Anna dr hab.

    98. Witkowska Marta dr hab.

    99. Wojciuk Anna dr hab.

    100. Wojnicki Jacek prof. dr hab.

    101. Wojtaszczyk Konstanty prof. dr hab.

    102. Zając Justyna prof. dr hab.

    103. Zajączkowski Jakub dr hab.

    104. Zaleśny Jacek dr hab.

    105. Załęski Piotr dr hab.

    106. Zięba Ryszard prof. dr hab.

    107. Ziółkowski Jacek dr hab.

    108. Żołędowski Cezary prof. ucz. dr hab.

    109. Żyro Tomasz prof. dr hab.

  • Przedstawiciele pozostałych nauczycieli akademickich

    1. Bejma Agnieszka dr

    2. Jędrzejowska Karina dr

    3. Kaczmarek Bohdan dr

    4. Kardaś Szymon, dr

    5. Marcinkowska Paula dr

    6. Mirska Andżelika dr

    7. Oberda-Monkiewicz Anita dr

    8. Otto Justyna dr

    9. Poboży Błażej dr

  • Przedstawiciele administracji Wydziału

    1. Dąbrowski Maciej mgr

    2. Gołkowska Monika mgr

    3. Sikorska Bożena mgr

    4. Warchocki Grzegorz mgr

  • Przedstawiciele doktorantów

    1. Dziubińska Amanda mgr

  • Przedstawiciele studentów

    1. Borowska Julia

    2. Frąckiewicz Weronika

    3. Gajewski Piotr

    4. Gliński Przemysław

    5. Gromek Kinga

    6. Grzegrzółka Julia

    7. Guz Justyna

    8. Gwardyński Michał

    9. Januszewska Marcelina

    10. Jaskierska Marta

    11. Kałucka Adriana

    12. Kosecki Miłosz

    13. Łukasiewicz Adam

    14. Macierowski Jarosław

    15. Mackiewicz Aleksandra

    16. Mendala Michał

    17. Michalik Adam

    18. Myszór Bartłomiej

    19. Ogonek Ida

    20. Pawlak Patryk

    21. Piętka Mateusz

    22. Skoczkowski Jan

    23. Smoleń Justyna

    24. Stankowska Agata

    25. Steczkowska Małgorzata

    26. Strzałkowski Kamil

    27. Suchocka Katarzyna

    28. Szaleniec Szymon

    29. Szebeszczyk Julia

    30. Szulc Maciej Piotr

    31. Traczyk Jakub

    32. Zboina Tymoteusz

    33. Zbyszewska Martyna

X