Dr Hanna Schreiber
Dr Kamil Zajączkowski
17 października, 2019

Harmonogram przebiegu postępowania habilitacyjnego dr. Marko Babicia

30 kwietnia  2019 r.dr Marko Babić złożył wniosek do Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów o przeprowadzenie procedury habilitacyjnej na Wydziale Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW.

13 września 2019 r. – Centralna Komisja do Spraw Stopni i Tytułów zwróciła się do Rady Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW o przeprowadzenie postępowania habilitacyjnego i wyznaczenia trzech członków komisji habilitacyjnej.

16 października 2019 r. – Rada Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW powołała członków komisji habilitacyjnej w składzie:
Prof. dr hab. Roman Kuźniar – recenzent
Dr hab. Katarzyna Kołodziejczyk – członek komisji
Dr hab. Maciej Raś – sekretarz

Autoreferat

Wniosek

5 lutego 2020 r. Centralna Komisja do Spraw Stopni i Tytułów powołała komisję habilitacyjną w składzie:

Prof. dr hab. Andrzej Antoszewski, Uniwersytet Wrocławski, przewodniczący
Dr hab. Maciej Raś, Uniwersytet Warszawski, sekretarz
Prof. dr hab. Radosław Zenderowski, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, recenzent
Prof. dr hab. Ewa Bujwid-Kurek, Uniwersytet Jagielloński, recenzent
Prof. dr hab. Roman Kuźniar, Uniwersytet Warszawski, recenzent
Dr hab. Marcin Kosienkowski, Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, członek komisji
Dr hab. Katarzyna Kołodziejczyk, Uniwersytet Warszawski, członek komisji.

8 września 2020  r. – Posiedzenie komisji habilitacyjnej, podjęcie uchwały o przedstawieniu Radzie Naukowej Dyscyplin Nauki o Polityce i Administracji oraz Nauki o Bezpieczeństwie Uniwersytetu Warszawskiego pozytywnej opinii o nadanie dr. Marko Babić stopnia naukowego doktora habilitowanego.

Recenzja 1

Recenzja 2

Recenzja 3

19 listopada 2020 r. –  Podjęcie przez Radę Naukową Dyscyplin Nauki o Polityce i Administracji oraz Nauki o Bezpieczeństwie Uniwersytetu uchwały o nadaniu stopnia doktora habilitowanego dr. Marko Babiciowi