Informacja dotyczącą funkcjonowania wydziału – 23.10.2020

Forum Interesariuszy w ramach projektu Integrating Diversity in the European Union (InDivEU)
21 października, 2020
Konkurs imienia Prof. K. Skubiszewskiego
26 października, 2020
COVID

plen

Szanowni Państwo,

w związku z kolejnymi obostrzeniami wprowadzanymi, aby przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się pandemii COVID-19, dziekan wydziału podjął decyzję o czasowym zamknięciu Wydziału. Przez najbliższe 2 tygodnie (26.10.2020 – 8.11.2020) dostęp do wszystkich budynków wydziału będzie ograniczony do niezbędnego minimum. Oznacza to, że wszystkie sekcje oraz pracownicy katedr przechodzą na tymczasową pełną pracę zdalną. Dotyczy to również osób, które dostały zgodę na prowadzenie zajęć z Gmachu Audytoryjnego.

Możliwy kontakt telefoniczny tylko we wtorki i środy w godz. 10.00 – 13.00 pod numerem ogólnym +48 22 55 20 218. Jednocześnie nadal możliwy jest kontakt drogą mailową ze wszystkimi sekcjami.

Treść całego zarządzenia dostępna TUTAJ.

Za niedogodności przepraszamy.