International Seminar: INDIA AND CENTRAL EUROPE IN A NEW GLOBAL ORDER

Konferencja naukowa – Konsekwencje rewolucji w prawie wyborczym, czyli jak postawić krzyżyk i dlaczego w kratce
24 lipca, 2018
Wykład gościnny Profesora Avrahama Ben Zvi z University of Haifa pt. ” Trump and his politics towards Israel and the Middle East”
10 października, 2018

plen

Instytut Stosunków Międzynarodowych WNPiSM UW we współpracy z Departamentem Azji i Pacyfiku, MSZ RP serdecznie zapraszają na międzynarodowe seminarium pt.:

INDIA AND CENTRAL EUROPE IN A NEW GLOBAL ORDER

Wydarzenie odbędzie się w godz. 10:00-11:30, 11 października 2018 r. (czwartek), s. 316, Biblioteka Uniwersytecka ul. Dobra 56/66.

Spotkanie odbywa się w ramach projektu Horyzont 2020 (finansowanego przez UE) nt. Explaining Global India: a multi-sectoral PhD training programme analysing the emergence of India as a global actor (Global India).