Invitation – „China in contemporary international relations: beyond the boundaries of western and non-western intellectual traditions”

Karen N. Kyabega najlepszą studentką zagraniczną w Polsce!
26 stycznia, 2022
Okrągły stół – COVID-19 i jego wpływ na psychologiczne wymiary życia politycznego
27 stycznia, 2022

plen

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Konferencji “China in contemporary international relations: beyond the boundaries of western and non-western intellectual traditions” organizowanej przez Katedrę Studiów Azjatyckich Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu SWPS oraz Katedrę Studiów Regionalnych i Globalnych Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego.

Konferencja odbędzie się w dniach 23-24 czerwca 2022 w Warszawie. Wydarzenie będzie zorganizowane w formie hybrydowej, z uczestnikami zarówno na miejscu w Warszawie, jak i online.

Ważne daty:

28 lutego 2022 – ostateczny termin składania referatów, paneli i zgłoszeń przy okrągłym stole
15 marca 2022 – ogłoszenie o przyjęciu/odrzuceniu zgłoszenia
31 marca 2022 – publikacja programu konferencji