Jubileusz Zakładu Systemów Politycznych UWr oraz prof. Andrzeja Antoszewskiego

6 marca, 2023
Zapraszamy na wykład z laureatem nagrody Nobla – Sir Peterem Ratcfiffem
7 marca, 2023

1 marca 2023 roku odbyła się w Instytucie Politologii Uniwersytetu Wrocławskiego jubileuszowa konferencja naukowa dedykowana 50-leciu funkcjonowania Zakładu Systemów Politycznych oraz pożegnaniu prof. Andrzeja Antoszewskiego, długoletniego kierownika tegoż zakładu. W uroczystościach nasz Wydział i Katedrę Systemów Politycznych reprezentowali: prof. Jacek Wojnicki, prof. Tomasz Słomka, dr Jacek Zaleśny i dr Dominika Mikucka-Wójtowicz.

Kierownik KSP odczytał uroczysty list Dziekana Daniela Przastka adresowany do Profesora Andrzeja Antoszewskiego. Wręczył również prezent – okolicznościową tablicę gratulacyjną dla wrocławskiego Zakładu Systemów Politycznych z życzeniami dalszych sukcesów naukowych i osobistych.

Gratulujemy serdecznie wrocławskim przyjaciołom z Koszarowej.

Fot. Paweł Piotrowski