Nasi studenci z nagrodami za najlepsze prace magisterskie
16 marca, 2023
Konferencja „Ochrona praw człowieka – aktywizm czy praca?”
17 marca, 2023

Już 30 marca 2023 r. o godz. 18.00, wspólnie z Instytutem Muzykologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetem Muzycznym Fryderyka Chopina, zapraszamy na kolejny koncert z cyklu Universum Chopina – Muzyka klasyczna na UW pt. wolne fantazje, fantazje wolności, który odbędzie się tradycyjnie w Auli prof. Baszkiewicza Gmachu Audytoryjnego na Kampusie Głównym UW.

Cykl składa się z 6 tematycznych koncertów poświęconych muzyce Fryderyka Chopina i jej szerokim kontekstom. Wydarzenie trwa ok. godziny – 40 minut koncertu poprzedzone 20 minutową prelekcją. Przed każdym koncertem, pracownicy Instytutu Muzykologii UW krótko omówią grany repertuar oraz poszerzą naszą wiedzę nt. wykonywanych utworów.

Program najbliższego koncertu dostępny TUTAJ.

Informacje o wykonawczyni TUTAJ.

Wstęp wolny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje rejestracja: https://linktr.ee/universumchopina.