Seminarium
Seminarium pt. Teorie dyscypliny naukowej Stosunki Międzynarodowe
5 grudnia, 2022
Spotkanie „Rozmowa o prawicowym zwrocie w Europie”
5 grudnia, 2022

plen

W dniu 2 grudnia 2022 roku odbyło się oficjalne otwarcie Klubu Studenta WNPiSM UW! Uroczystość miała miejsce w lokalizacji Klubu – Nowy Świat 67, poziom -1.

Gościem specjalnym uroczystości był Prorektor UW ds. studentów i jakości kształcenia – prof. ucz. dr hab. Sławomir Żółtek. Oprócz niego, swoje przemówienia wygłosili Dziekan WNPiSM dr hab. Daniel Przastek oraz Prodziekan ds. studenckich dr hab. Maciej Raś. Wszyscy zgodnie zwrócili uwagę na specjalny charakter tego miejsca oraz serdecznie podziękowali pracownikom administracyjnym naszego Wydziału bez których inicjatywy powstanie Klubu byłoby niemożliwe. Głos zabrała również Przewodnicząca Samorządu Studenckiego – Justyna Smoleń, która w imieniu społeczności studentów podziękowała za utworzenie takiej przestrzeni na Wydziale, jednocześnie zwracając uwagę na jej zapotrzebowanie. Po zakończeniu części oficjalnej po raz pierwszy zabłysnął neon z logotypem Wydziału oficjalnie symbolizując otwarcie Klubu.

Klub Studenta otwiera wiele możliwości dla studentów naszego Wydziału. Oprócz bycia miejscem nauki i spotkań, studenci mają możliwość odgrzania czy przygotowania tam posiłku dzięki kuchenkom mikrofalowym i czajnikom udostępnionym do ich użytku. Dla studentów udostępnione zostały stanowiska pracy indywidualnej oraz grupowej, wygodne kanapy a w ramach rozrywki – stół do piłkarzyków.

Serdecznie zachęcamy wszystkich studentów naszego Wydziału do skorzystania z nowej przestrzeni.