Summer School in Prague
Wykład Restorative Justice – Political and Security Aspects
31 sierpnia, 2021

plen

Katedra Studiów Regionalnych i Globalnych WNPiSM zaprasza na panel pt. Great Power Politics in Indo-Pacific, który odbędzie się 28 sierpnia o godzinie 11:15 w ramach Konwencji Stosunków Międzynarodowych organizowanej przez Nepal Institute of International Cooperation and Engagement (NIICE) w dniach 27-29 sierpnia. W Konwencji weźmie udział ponad 300 badaczy z ponad 110 uczelni ze świata. Wydział jest jednym z partnerów Konwencji.

Podczas panelu pt. Great Power Politics wezmą udział m.in.: prof. Edward Haliżak, dr hab. Jakub Zajączkowski, Prof. Chintamani Mahapatra, Jawaharlal Nehru University, Prof. Stephen Nagy, International Christian University, Tokio, Prof. Roberto Rabel, Victoria University of Wellington oraz Prof. Shantanu Chakrabarti, University of Calcutta.

Topic: Great Power Politics in Asia-Pacific Region

W  Konwencji Stosunków Międzynarodowych udział weźmie także dr Aleksandra Jaskólska z Katedra Studiów Regionalnych i Globalnych, która wygłosi referat: North-Eastern States and India’s Foreign Policy in the XXI century w panelu India’s Foreign Policy. Panel odbędzie się 28 sierpnia o 15:15.

Zoom Link: https://us02web.zoom.us/j/84312539627

Program dostępny TUTAJ