Poszukujemy wolontariuszy na szkolenie Network on Humanitarian Action

Praktyki w Instytucie Sobieskiego
5 listopada, 2019

Konsorcjum NOHA poszukuje wolontariuszy do pomocy przy organizacji anglojęzycznego szkolenia w zakresie pomocy humanitarnej w dniach 2-6 września 2019 r.
Do obowiązków wolontariuszy należeć będzie pomoc organizacyjna (przygotowywanie pakietów powitalnych, logistyka itp.) oraz pomoc przy obsłudze gości zagranicznych z całego świata (ponad 200 osób)

Chętni powinni być dyspozycyjni od końca sierpnia (30.08.), a w dniach 1-6 września 2019 r. od rana do późnego wieczora. Powinni również władać w stopniu komunikatywnym językiem angielskim oraz znać topografię Uniwersytetu Warszawskiego. Zapewniamy wyżywienie, a na koniec każdy wolontariusz otrzyma zaświadczenie w języku angielskim o odbyciu wolontariatu. Zaświadczenie będzie podpisane przez władze konsorcjum NOHA. W zależności od natężenia obowiązków organizacyjnych, możliwy będzie także udział w znacznej części programu szkolenia.

Chętnych prosimy o zgłaszanie się na adres patrycja.grzebyk@uw.edu.pl, w tytule wiadomości prosimy wpisać WOLONTARIUSZ IP. Prosimy również o podanie numeru telefonu w zgłoszeniu.