Rekrutacja na wymiany studenckie w ramach programu wymian bilateralnych rok akademicki 2021/2022

Spotkanie pracowników Katedry Bezpieczeństwa Wewnętrznego z Instytutem Bezpieczeństwa AP w Słupsku
31 marca, 2021
Spokojnych i Rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy!
3 kwietnia, 2021

plen

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy do udziału w rekrutacji na wymiany studenckie w ramach programu wymian bilateralnych rok akademicki 2021/2022. Dokumenty prosimy składać do 12.04.2021 do godziny 11:00. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się w plikach:
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń on-line na adres swzmpb@uw.edu.pl
W razie pytań prosimy o kontakt z Panem Tymoteuszem Kraskim pod adresem t.kraski@uw.edu.pl
W celu wystawienia zaświadczenia o średniej, prosimy o szybki kontakt z Sekcją Studencką ze względu na hybrydowy tryb pracy administracji.
*Nauczanie na uniwersytetach partnerskich może odbywać się w trybie zdalnym również w przyszłym roku akademickim

Aktualizacja:
Informujemy że dodatkowo w rekrutacji udostępnione zostają dwa miejsca na Renmin University of China (I i II stopień)

Ponadto, poza trzema miejscami na wymianę w Kyungpook National University w Korei (z zapewnionym finansowaniem akademika!), istnieje możliwość rekrutacji na program duble diploma (rok, bez finansowania akademika).