Relacja z III dnia konferencji WISC
29 lipca, 2024
mgr Weronika Skorupska na stażu w Skopje
5 sierpnia, 2024

Project Management na Sorbonne Université – rozpocznij studia w ramach sojuszu 4EU+!

„Entrepreneurial and Intrapreneurial Project Management” to roczny, międzynarodowy i interdyscyplinarny kurs, oferujący najwyższej jakości edukację w zakresie zarządzania projektami. Uczestnicy kursu zdobywają niezbędne kompetencje do pracy nad innowacyjnymi projektami wewnątrz organizacji, zakładania start-upów oraz rozwijania organizacji zaangażowanych w transformacje społeczne, biznesowe i ekologiczne.

Kurs jest realizowany we współpracy z sześcioma uczelniami partnerskimi:

• Sorbonne Université (organizator)
  • Uniwersytet Warszawski
  • Università degli Studi di Milano
  • Universität Heidelberg
  • Univerzita Karlova
  • Université de Genève

Ponadto, partnerami programu były renomowane firmy i instytucje takie jak: KPMG, Roche, Safran, Edison, Savion Suez, Miasto St. Warszawa i Carrefour.

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Inkubator Uniwersytetu zapraszają do udziału w rekrutacji! Na zgłoszenia czekamy do 28 sierpnia.

Zapisy: Aby zgłosić się do programu, należy wysłać list motywacyjny oraz CV (oba w języku angielskim) na adres: 4eudiploma@inkubator.uw.edu.pl. Zgłoszenie powinno zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji.

Przewidziano 10 miejsc dla osób posiadających tytuł magistra, studiujących lub doktoryzujących się na Uniwersytecie Warszawskim.

Aby zobaczyć, jak wyglądała pierwsza edycja programu, zapraszamy do obejrzenia filmu pod tym linkiem. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Inkubatora UW.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!