Sekcja Badań informuje
CELSA Society Award
27 lutego, 2020

Szanowni Państwo,

RPK Centrum przy Biurze Międzynarodowych Programów Badawczych UW zaprasza na najbliższe spotkania:

No.Rodzaj spotkaniaData i miejsceRejestracja
1.Warsztaty pt. „Realizacja projektów w ramach działań Marie Skłodowska-Curie

Research and Innovation Staff Exchange (RISE) w programie HORYZONT 2020”

Szkolenie jest skierowane do przyszłych kierowników projektów oraz służb administracyjnych jednostek biorących udział w Programie Horyzont 2020, wspierających naukowców w przygotowywaniu wniosków i rozliczaniu kosztów w projektach.

Spotkanie odbywa się przed warsztatami dla osób przygotowujących wniosek w otwartym konkursie Marii Skłodowskiej-Curie Research and Innovation Staff Exchange (H2020-MSCA-RISE-2020), organizowanymi przez Krajowy Punkt Kontaktowy 26 lutego. Osoby planujące składanie wniosku w tegorocznym konkursie zachęcamy do udziału w obu spotkaniach. Więcej informacji o warsztatach KPK..

Poniedziałek, 24 lutego, w godz. od 09:00 do 12:00

Uniwersytet Warszawski – Kampus Główny, budynek Audytorium Maximum,

sala konferencyjna Biura Gospodarczego, I piętro

Program spotkania i rejestracja:

Ilość miejsc ograniczona do 15 – decyduje kolejność zgłoszeń.

Prosimy o rejestrację do piątku, 21 lutego, do godz. 14:00

2.Spotkanie informacyjne poświęcone programowi „Horyzont Europa”

Program „Horyzont Europa” to więcej niż tylko dziewiąty program ramowy Unii Europejskiej na rzecz badań i innowacji na lata 2021–2027. Warto już teraz zapoznać się z jego głównymi założeniami, strukturą oraz budżetem.

Uwaga: Zachęcamy do rejestracji osoby, które nie uczestniczyły we wcześniejszych edycjach spotkania na SGGW 25 listopada i SGH 9 grudnia.

Wtorek, 25 lutego, w godz. od 09:30 do 12:00

Uniwersytet Warszawski – Kampus Główny, Pałac Kazimierzowski, sala im. Brudzińskiego, parter

Program spotkania i rejestracja:

Prosimy o rejestrację do piątku, 21 lutego, do godz. 14:00

Ważne informacje:

• Spotkania będą prowadzone w języku polskim, jednak część prezentowanych materiałów może być w języku angielskim.
  • W celu uniknięcia blokowania miejsca dla innych zainteresowanych bardzo prosimy o przemyślane zapisy. W przypadku rezygnacji z udziału w spotkaniu prosimy o wysłanie powiadomienia na adres marta.brelih-wasowska@adm.uw.edu.pl .
  • Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość przesunięcia terminu spotkania w przypadku małej liczby zgłoszeń.