Seminarium „Rola ASEAN w okresie transformacji ładu regionalnego w regionie Azji i Pacyfiku” zakończone

ZAPRASZAMY DO BIBLIOTEKI WNPiSM NA KIERMASZ KSIĄŻEK
10 marca, 2023
Badania dra Roberta Staniszewskiego odbiły się szerokim echem na świecie
13 marca, 2023
Seminarium

Ponad 200 uczestników wzięło udział w hybrydowym seminarium „Rola ASEAN w okresie transformacji ładu regionalnego w regionie Azji i Pacyfiku”. Katedra Studiów Regionalnych i Globalnych zorganizowała to wydarzenie we współpracy z Uniwersytetami Azji Południowo-Wschodniej. 13 uczonych z 10 uniwersytetów przedstawiło szeroki zakres tematów dotyczących perspektywy ASEAN, Indo-Pacyfiku i innych państw na politykę wielkich mocarstw w Azji i regionie Pacyfiku. Uczestnicy seminarium pochodzili z Uniwersytetu Malaya, Uniwersytetu Thammasat, Uniwersytetu De Salle, Uniwersytetu Chulalongkorn, Uniwersytetu BINUS i Uniwersytetu Airlangga. Po seminarium omówiony został plan współpracy akademickiej w roku akademickim 2023/24.

Do końca kwietnia Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW podpisze umowy o współpracy z

• Uniwersytet Thammasat, Wydział Nauk Politycznych.
  • Uniwersytet Malaya, Wydział Studiów Międzynarodowych i Strategicznych.
  • Uniwersytet De Salle, Kolegium Sztuk Wyzwolonych.
  • Uniwersytet Chulalongkorn, Wydział Nauk Politycznych.
  • Uniwersytet BINUS, Wydział Nauk Politycznych i Społecznych.
  • Uniwersytet Airlangga, Wydział Nauk Politycznych i Społecznych.

Link do programu

Bio prelegentów