Seminarium z cyklu „Komentarze politologiczne” pt. „Hongkong, Paryż i La Paz. Dlaczego świat protestuje?”

Seminarium z cyklu „Komentarze politologiczne” pt. „Ameryka Łacińska 2010-2020: dekada straconych złudzeń”
16 stycznia, 2020
Prof. John J. Mearsheimer na Uniwersytecie Warszawskim
Tłumy na wykładzie prof. Johna J. Mearsheimera
20 stycznia, 2020

21 stycznia (wtorek) w godz. 18:30-20 w sali 223 budynku Collegium Politicum odbędzie się seminarium z cyklu „Komentarze politologiczne” pt. „Hongkong, Paryż i La Paz. Dlaczego świat protestuje?”, organizowane przez Ośrodek Analiz Politologicznych UW oraz WNPiSM UW we współpracy ze studenckim kołem naukowym Warsaw Latin Convention. W spotkaniu wezmą udział: dr Izolda Bokszczanin-Gołaś (WNPiSM UW), dr Joanna Gocłowska-Bolek (OAP UW), dr Radosław Powęska (publicysta, wykładowca w Boliwii) oraz dr Łukasz Zamęcki (WNPiSM UW). Spotkanie poprowadzi redaktor Mateusz Kucharczyk z Euractiv.pl.