Dodatkowa kwalifikacja (tzw. II tura „ogólnouniwersytecka”) na częściowe studia zagraniczne w ramach niewykorzystanych miejsc ze stypendium (wyjazd w semestrze letnim)
11 września, 2020
Harmonogram rejestracji na WF w semestrze zimowym
18 września, 2020

Drodzy studenci, drogie studentki,
zapraszamy do aplikowania na Warsaw Athens Model European Union 2020. Więcej informacji poniżej.
Warsaw Athens Model European Union 2020 to inicjatywa Stowarzyszenia BETA Polska i Stowarzyszenia BETA Grecja, które wspólnie edukują młodych ludzi w zakresie procesu decyzyjnego w Unii Europejskiej. Wydarzenie to jest 4-dniową symulacją procesu legislacyjnego w Unii Europejskiej w języku angielskim, którego uczestnicy odgrywają rolę eurodeputowanych do Parlamentu Europejskiego i ministrów Rady UE.
W tym roku, ze względu na regulacje COVID-19, wydarzenie podzielone jest na dwie części, w których symulacja Parlamentu Europejskiego odbywa się w Atenach, natomiast w Warszawie goszczą się uczestnicy wcielający się w rolę ministra UE.
#WAMEU2020 to wspaniała okazja, aby dowiedzieć się więcej o Unii Europejskiej i jej instytucjach, poznać nowych ludzi z całej Europy i otrzymać nowe doświadczenie (a także certyfikat uczestnictwa 🙂 ).
Kiedy? 15-18 października 2020 r.
Gdzie? Warszawa, Polska
Kto? BETA Polska czeka na Ciebie! Aplikuj za pomocą formularza: http://Bit.ly/wameu2020
Na zgłoszenia czekają do 23.09.2020 r. (włącznie).
W razie jakichkolwiek pytań prosimy pisać na: wameu@beta-europe.org