Warsztaty pt. „Podstawy komunikacji i upowszechniania wyników w międzynarodowych projektach badawczych”

WARSZTATY DLA WNIOSKODAWCÓW MSCA RISE 2020
5 grudnia, 2019
Przesunięcie niektórych konkursów na granty ERC z roku 2020 na rok 2021 w związku z okresem przejściowym pomiędzy programami Horyzont 2020, a Horyzont Europa
20 grudnia, 2019

Szanowni Państwo,

RPK Centrum przy Biurze Międzynarodowych Programów Badawczych UW zaprasza na warsztaty p.t. „Podstawy komunikacji i upowszechniania wyników w międzynarodowych projektach badawczych”, które odbędą się 17 grudnia (wtorek) br. w godzinach 09:15-11:30 w sali konferencyjnej Biura Gospodarczego (Kampus Główny UW, budynek Auditorium Maximum, I piętro).

Program warsztatów znajduje się TU. Spotkanie poprowadzi Marta Brelih-Wąsowska z Biura Międzynarodowych Programów Badawczych/RPK Centrum.

Udział w warsztatach jest darmowy.

Warsztaty adresowane są do:

• osób planujących składać wnioski konkursowe (w najbliższych konkursach programu Horyzont 2020 i nie tylko),
  • osób zaangażowanych w realizację międzynarodowych projektów badawczych, szczególnie w działania dotyczące komunikacji i zapewnienia trwałości wyników projektu.

Prosimy o przesłanie informacji o warsztatach do osób z Państwa wydziałów/jednostek, które mogą być zainteresowane udziałem.

Ważne informacje:

• Warsztaty będą prowadzone w języku polskim, jednak materiały, na których będą pracowali uczestnicy, będą w językach polskim i angielskim.
  • Ze względu na pojemność sali ilość miejsc ograniczona do 15 – decyduje kolejność zgłoszeń. W związku z ograniczoną liczbą miejsc na warsztatach oraz w celu uniknięcia blokowania miejsca dla innych zainteresowanych bardzo prosimy o przemyślane zapisy.
  • W przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach prosimy o niezwłoczne wysłanie powiadomienia na adres marta.brelih-wasowska@adm.uw.edu.pl.
  • Minimalna liczba uczestników: 8 osób. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość przesunięcia terminu warsztatów w przypadku mniejszej liczby zgłoszeń.

Rejestracja online:

Formularz rejestracji znajduje się pod adresem:

Prosimy o rejestrację najpóźniej do piątku 13 grudnia do godz. 14:00.