Wykład dr Muhammada Younisa (Forman Christian College University): Kashmir and Uncertainties: Dynamics of Conflict Between India and Pakistan

Fotorelacja z seminarium: Current Development Trends and Challenges – Regional Perspectives
14 czerwca, 2019
Ogólnopolska konferencja naukowa: (Nie)odpowiedzialność władzy sądowniczej?
12 września, 2019

Szanowni Państwo!

Z wielką przyjemnością zapraszamy na wykład dr Muhammada Younisa (Forman Christian College University)

Kashmir and Uncertainties: Dynamics of Conflict Between India and Pakistan

19 czerwca, 2019, godz. 17:00, pokój 223, Collegium Politicum, Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28

Wykład organizowany jest w ramach projektu Memory Across Borders: Dealing with the Legacy of Disputed Territories przez Instytut Socjologii UW i Instytut Stosunków Międzynarodowych WNPiSM UW.

Szczegóły w załączniku: pobierz

Po wykładzie będzie można porozmawiać z gościem na temat współpracy z FCC w Pakistanie. Spotkanie w języku angielskim.