Zbliża się wielki finał Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności 2021
16 marca, 2021
Flaszyńska Ewa dr
Dr Ewa Flaszyńska członkiem Rady Naukowej Centralnego Instytutu Ochrony Pracy – Państwowego Instytutu Badawczego
22 marca, 2021

plen

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna ds. programu Erasmus w składzie:

1. Dr hab. Jakub ZajączkowskiPrzewodniczący/a

Pełnomocnik dziekana ds. współpracy międzynarodowej i programów badawczych;

2.Tymoteusz KraskiKoordynator ds. mobilności
  1. Maria Wielgosz
  2. Michał Gwardyński
  3. Natalia Maryszczak
Samorząd Studencki
  1. Dr hab. Dorota Heidrich
Pełnomocnik Dziekana ds. rozwoju studiów anglojęzycznych
  1. Linda Masalska
Pełnomocnik Kierownika Jednostki Dydaktycznej ds. rekrutacji;
  1. Dr Aleksandra Jarczewska
Pracownik naukowy wskazany przez Kierownika Jednostki Dydaktycznej

Ogłasza wyniki tegorocznej rekrutacji na wymiany w ramach programu erasmus –> TUTAJ

Prosimy o bardzo pilne (do poniedziałku do 12) uzupełnienie oświadczeń dot. przyznanego Państwu wyjazdu w systemie usos (zakładka „Wymiana Studencka”