Pełnomocnicy

  • Pełnomocnik Dziekana ds. administracji Katedr

    mgr Marta Pergół

       s.kucharek@uw.edu.pl

  • Pełnomocnik Dziekana ds. dyscypliny nauki o bezpieczeństwie

    dr hab. Marek Madej, prof. ucz.

      marek.madej@uw.edu.pl

  • Pełnomocnik Dziekana ds. dyscypliny nauki o polityce i administracji

    dr hab. Łukasz Zamęcki

      lzamecki@uw.edu.pl

  • Pełnomocnik Dziekana ds. legalizacji pobytu studentów zagranicznych

    dr Łukasz Wieczorek

      lukasz.wieczorek@uw.edu.pl

  • Pełnomocnik Dziekana ds. Lokalnej Ochrony Danych Osobowych, informatyzacji i USOS

    mgr Maciej Dąbrowski

      maciej.dabrowski@uw.edu.pl

  • Pełnomocnik Dziekana ds. promocji

    mgr Jakub Nowotarski

      j.nowotarski@uw.edu.pl

  • Pełnomocnik Dziekana ds. reformy programów nauczania

    dr Justyna Godlewska-Szyrkowa

      j.godlewska@uw.edu.pl

  • Pełnomocnik Dziekana ds. rekrutacji

    mgr Linda Masalska

      linda.masalska@uw.edu.pl

  • Pełnomocnik Dziekana ds. rozwoju studiów anglojęzycznych

    dr hab. Dorota Heidrich

      d.heidrich@uw.edu.pl

  • Pełnomocnik Dziekana ds. stopni naukowych i studiów doktoranckich

    mgr Bożena Sikorska

      b.t.sikorska@uw.edu.pl

  • Pełnomocnik Dziekana ds. strategii

    dr hab. Wojciech Gagatek

      w.gagatek@uw.edu.pl

  • Pełnomocnik Dziekana ds. studenckiego ruchu naukowego

    dr Agnieszka Bejma

      a.bejma@uw.edu.pl

  • Pełnomocnik Dziekana ds. stypendialnych

    mgr Joanna Konarska

       j.konarska@uw.edu.pl

  • Pełnomocnik Dziekana ds. współpracy z otoczeniem biznesowym

    prof. dr hab. Jacek Męcina

      j.mecina@uw.edu.pl

  • Pełnomocnik Dziekana ds. współpracy z zagranicą i międzynarodowych programów badawczych

    dr hab. Jakub Zajączkowski

      j.zajaczkowski@uw.edu.pl

  • Pełnomocnik Dziekana ds. zamówień publicznych

    mgr Renata Malesa

      zamowienia.wnpism@uw.edu.pl

X