Wykład Prof. Rahula Mukherji z South Asia Institute nt. „Governing India: Welfare Politics in India in the Period of Globalization”

październik, 2019

18paz16:4518:15Wykład Prof. Rahula Mukherji z South Asia Institute nt. "Governing India: Welfare Politics in India in the Period of Globalization"

Szczegóły wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na wykład Prof. Rahula Mukherji (Professor and Head, Department of Political Science, Deputy Executive Director, South Asia Institute), Uniwersytet w Heidelbergu.

nt. „Governing India: Welfare Politics in India in the Period of Globalization”

moderatorem spotkania będzie prof. Maciej Duszczyk, Prorektor Uniwersytetu Warszawskiego ds. naukowych.

Wydarzenie odbędzie się w piątek, 18 października 2019 roku, w godzinach 16.45-18.15, w Auli Baszkiewicza, Collegium Politicum (Uniwersytet Warszawski, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28).

prof. Rahul Bio

(Piątek) 16:45 - 18:15