pl

15 lat współpracy ISM i Księży Werbistów „Sacrum i profanum we współczesnym świecie”

Czas biegnie szybko. Za nami juz 15 wspólnych konferencji, spotkań i publikacji z księżmi werbistami. Wielu z nas swoje pierwsze naukowe kroki stawiało podczas tych spotkań , poświęconych różnym zagadnieniom z pogranicza stosunków miedzynarodowych i innych dyscyplin naukowych. Od 15 lat integrują one starszych i młodszych pracowników ISM, doktorantów a także uczestników z kilkudziesięciu polskich i zagranicznych ośrodków badawczych. Każda konferencja ma wybitnie interdyscyplinarny chrakter a także swój wyjątkowy, niezapomniany klimat Uśmiech

Zapraszamy do zapoznania się z krótkim, wspomnieniowym artykułem naszego mantora, Pana Profesora Leonarad Łukaszuka, opublikowanym w biuletynie księży werbistów:Piętnastolecie partnerskiej, twórczej współpracy naukowej ISM UW i Księży Werbistów

Zapraszamy też do udziału w XVI Konferencji ISM i Księży Werbistów „Sacrum i profanum we współczesnym świecie”, która w tym roku będzie poświęcona polityce zagranicznej państw (więcej informacji na ten temat juz wkrótce!).

Matura z wos-u coraz bliżej, dlatego z ogromną radością ogłaszamy kolejną edycję „WNPiSM uczy WOS-u nocą”. Jest to jedyny w swoim rodzaju maturalny kurs wos-u, który organizujemy już 16 raz!

Dwudniowy kurs obejmujący wszystkie najważniejsze tematy pozwoli Ci na szybką i efektywną powtórkę materiału przed egzaminem.

Unikatowa możliwość wieczorno-nocnej nauki na kampusie głównym, z pewnością dodatkowo zmotywuje Cię do nauki i stworzy niepowtarzalną atmosferę!

Kto będzie obecny?

  • Wykładowcy WNPiSM UW o europejskiej renomie powtórzą z Wami najważniejsze zagadnienia potrzebne na maturze z WOS-u
  • Spotkacie się z przedstawicielami Samorządu Studentów, którzy wprowadzą Was w studencki klimat

Miejsce kursu:

  • Stara Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 (kampus centralny UW)

Termin:

  • 23.04.2024 20:00-02:00
  • 24.04.2024 20:00-02:00

UWAGA – OBOWIĄZUJE REJESTRACJA!

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM ZOSTANIE OPUBLIKOWANY WKRÓTCE

X