pl

XIX Wielodyscyplinarna Konferencja 
Instytutu Stosunków Międzynarodowych WNPiSM UW i Księży Werbistów „Sacrum i profanum we współczesnym świecie” | 1-3 lipca 2019 roku

XIX Wielodyscyplinarna Konferencja ISM WNPiSM UW i Księży Werbistów „Sacrum i profanum we współczesnym świecie”, Chludowo 1-3 lipca 2019 r. pt. Chrześcijaństwo i chrześcijanie we współczesnym świecie. Stolica Apostolska oraz inne podmioty religijne i motywowane religijnie w stosunkach międzynarodowych.

Tegoroczna edycja Konferencji odbyła się w domu księży misjonarzy w Chludowie koło Poznania. Tym razem tematem obrad była największa i najbardziej prześladowana na świecie grupa religijna – chrześcijanie.

Po 7 latach zmieniliśmy zatem miejsce naszych konferencji i zamiast Pieniężna spotkaliśmy się w Chludowie. Charakter Konferencji jednak się nie zmienił. Tradycyjnie wzięło w niej udział kilkudziesięciu uczestników z wielu ośrodków naukowych z Polski (różnych dyscyplin naukowych i zainteresowań), a także nasz stały gość – Uri Huppert z Jerozolimy. Jak zawsze towarzyszyła nam wyjątkowa atmosfera a dyskusje przeciągały się do długich godzin nocnych! Zwiedziliśmy też serce Wielkopolski czyli Poznań.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i zapoznania się z programem.

Tegoroczna Konferencja werbistowska była ostatnią organizowaną przez Instytut Stosunków Międzynarodowych UW. Nie była to jednak ostatnia konferencja werbistowska badaczy stosunków międzynarodowych pracujących na naszym Wydziale. W przyszłym roku spotkamy się ponownie pod nieco zmieniona nazwą. Będzie to jubileuszowa 20. Konferencja naszego cyklu. Już teraz zapraszamy do udziału!

Matura z wos-u coraz bliżej, dlatego z ogromną radością ogłaszamy kolejną edycję „WNPiSM uczy WOS-u nocą”. Jest to jedyny w swoim rodzaju maturalny kurs wos-u, który organizujemy już 16 raz!

Dwudniowy kurs obejmujący wszystkie najważniejsze tematy pozwoli Ci na szybką i efektywną powtórkę materiału przed egzaminem.

Unikatowa możliwość wieczorno-nocnej nauki na kampusie głównym, z pewnością dodatkowo zmotywuje Cię do nauki i stworzy niepowtarzalną atmosferę!

Kto będzie obecny?

  • Wykładowcy WNPiSM UW o europejskiej renomie powtórzą z Wami najważniejsze zagadnienia potrzebne na maturze z WOS-u
  • Spotkacie się z przedstawicielami Samorządu Studentów, którzy wprowadzą Was w studencki klimat

Miejsce kursu:

  • Stara Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 (kampus centralny UW)

Termin:

  • 23.04.2024 20:00-02:00
  • 24.04.2024 20:00-02:00

UWAGA – OBOWIĄZUJE REJESTRACJA!

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM ZOSTANIE OPUBLIKOWANY WKRÓTCE

X