Grupa studentów z Aarhus z wizytą na naszym Wydziale

Stypendyści IISMA w Gdańsku
26 października, 2022

plen

21 października odwiedziła nas dwudziestopięcioosobowa grupa studentów z duńskiego Aarhus, którzy przyjechali do Polski, aby odbyć spotkania z uczelniami i instytucjami. Osoby te są zainteresowane naszym Uniwersytetem i możliwością studiowania na naszym wydziale. Podczas specjalnie zorganizowanego spotkania studenci odbyli rozmowę z prodziekanem ds. studenckich dr hab. Maciejem Rasiem oraz dr hab. Dorotą Heidrich. Nasi pracownicy opowiedzieli o korzyściach studiowania na anglojęzycznych kierunkach prowadzonych przez WNPISM. Dodatkowo Krystyna Kurman z sekcji ds. współpracy z zagranicą i międzynarodowych programów badawczych zaprezentowała nasz wydział, infrastrukturę oraz inne kluczowe aspekty studiowania na Uniwersytecie Warszawskim.