Dzień Otwarty Szkół Doktorskich UW
Zapraszamy na kurs WOS w Pigułce
6 marca, 2023

plen

Artykuł doktoranta z naszego Wydziału p. Saroja Kumara Aryala opublikowany został w czasopiśmie „Geopolitics”. Artykuł nosi tytuł „The Trajectory Between Territorial Disputes, Nationalism, and Geopolitics: A Case Study of the Kalapani Border Dispute Between India and Nepal”.

Czasopismo „Geopolitics” jest jednym z czołowych czasopism publikujących artykuły z zakresu geopolityki i stosunków międzynarodowych i jest notowane w bazie Scopus (indeksowane w I kwartale). Pan Aryal robi doktorat w Szkole Doktorskiej Nauk Społecznych na kierunku Nauki Polityczne i Administracja. Prace doktorską pisze pod kierunkiem dr hab. Jakuba Zajączkowskiego z Katedry Studiów Regionalnych i Globalnych Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW.

Artykuł dostępny: TUTAJ.