Geopolitical Tuesday – The consequences of the Russian invasion of Ukraine for the EU’s Eastern Partnership

Warsztaty: Conservatism, Radicalism, Populism, Nationalism? Unravelling the global transformations of right-wing politics
21 maja, 2024
Wizyta Timothyego Gartona Asha
23 maja, 2024

plen

Ośrodek Kultury Francuskiej i Studiów Frankofońskich UW oraz Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu „Wtorki Geopolityczne”.

Tematem spotkania będą „The consequences of the Russian invasion of Ukraine for the EU’s Eastern Partnership”, a naszym gościem specjalnym będzie prof. Laure Delcour z Université Sorbonne Nouvelle. Spotkanie odbędzie się 4 czerwca 2024 roku (wtorek) w godzinach 15:00-16:30 w trybie zdalnym i będzie prowadzone w języku angielskim.

Prosimy o rejestrację na adres email: seminarium.okf@uw.edu.pl.

Informujemy, że spotkanie będzie rejestrowane, a nagranie zostanie wykorzystane w celach naukowych.

Udział w spotkaniu oznacza wyrażenie zgody na rejestrację i wykorzystanie nagrania. Serdecznie zapraszamy do udziału!