Aplikacja na czynny udział w konferencji organizowanej przez Josai University wspólnie z Josai International University

Spotkanie i dyskusja na temat książki Profesora Andrzeja Walickiego „O Rosji inaczej”
12 grudnia, 2019
Zajęcia z doc. dr Markiem Nadolskim zostają odwołane
13 grudnia, 2019

plen

Samorząd Studentów UW we współpracy z Wydziałem Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW zapraszają studentów studiów licencjackich do wzięcia udziału w konferencji organizowanej przez Josai University wspólnie z Josai International University.

Tematem  konferencji będzie Diversity and Inclusiveness: divergent treatment of neglected minorities as seen by students in Asia and Europe.

Konferencja odbędzie się 13 lutego 2020 r. w Japonii (the Kioicho (Tokyo) Campus of Josai University and Josai International University).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz abstrakt wystąpienia (ok. 600 słów) w języku anielskim na adres e-mail: adam.lewanski@uw.edu.pl.
Komisja wybierze 4 aplikacje, które zostaną przesłane do organizatorów konferencji, gdzie zostanie wybrana 1 osoba, która weźmie udział w konferencji. Dla wybranego uczestnika zostaną pokryte przez organizatorów konferencji koszty zakwaterowania (4 noclegi) i biletu lotniczego.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 15 grudnia 2019.

Więcej informacji dotyczących konferencji – Student Conference 2020.