Konferencja: Migration and Human Rights in a Just Society

październik, 2024

14paz(paz 14)09:3015(paz 15)14:30Konferencja: Migration and Human Rights in a Just Society

Szczegóły wydarzenia

Zapraszamy do udziału w 16. Sympozjum Migration and Human Rights in a Just Society, które odbędzie się w dniach 14-15 października 2024 roku w Auli prof. Jana Baszkiewicza WNPISM. Współorganizatorami wydarzenia są Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW oraz John Felice Rome Center Loyola University Chicago.

Program sympozjum obejmuje panele dyskusyjne z udziałem ekspertów z Polski i zagranicy, którzy poruszą kluczowe zagadnienia związane z migracją, prawami człowieka oraz polityką migracyjną. Udział w wydarzeniu to doskonała okazja do pogłębienia wiedzy oraz wymiany doświadczeń. Szczególnie zachęcamy studentów do aktywnego uczestnictwa i skorzystania z możliwości udziału w panelu refleksyjnym poświęconym problematyce migracji.

Program konferencji dostępny TUTAJ.

Biogramy panelistów dostępne TUTAJ

14 (Poniedziałek) 09:30 - 15 (Wtorek) 14:30