School for International Science serdecznie zaprasza na kursy i szkolenia

Hut Paweł dr hab.
Prof. Paweł Hut członkiem Rady Działalności Pożytku Publicznego
28 października, 2021
Wykład: Imagining the Nation and holding the fort in Putin’s Russia: Unifying Discourses, National Identity and Patriotism
2 listopada, 2021

Działająca przy Wydziale Neofilologii UW School for International Science serdecznie zaprasza Pracowników oraz Młodych Naukowców naszego Uniwersytetu na kursy i szkolenia z zakresu metodologii badań oraz prezentacji wyników badań w języku angielskim.

Obecnie trwają zapisy na dwa kursy:

– English for Research Publications – 30 godzin, data rozpoczęcia: 15.11.2021 r.
– Badania jakościowe w językoznawstwie stosowanym i pokrewnych dziedzinach – 20 godzin zajęć online, data rozpoczęcia: 12.11.2021 r.

Szczegółowe informacje o ofercie School for International Science, możliwościach współpracy oraz zasadach rekrutacji znajdziesz TU