Universum Chopina – koncert 08.12.2022
25 listopada, 2022
Świąteczny kiermasz w Bibliotece WNPiSM
28 listopada, 2022

W dniu 24 listopada 2022 roku odbyło się rozstrzygnięcie i rozdanie nagród w konkursach na Najlepsze Prace Dyplomowe oraz Najlepszego/-ą Studenta/-tkę WNPiSM.

W konkursie na Najlepszą Pracę Dyplomową nagrodzeni zostali:

Kategoria Prac Licencjackich
Nagroda Główna – Pani Marta Wójcik za pracę pt.: Transitional Justice in Northern Ireland – the role of Good Friday Agreement napisaną pod kierunkiem dr hab. Doroty Heidrich.

Jednocześnie Komisja zadecydowała o przyznaniu 2 wyróżnień:
Panu Michałowi Ślusarskiemu za pracę pt.: „Polski Ład” na Twitterze – analiza sentymentu rządowego programu inwestycji strategicznych w mediach społecznościowych, napisaną pod kierunkiem dr hab. Olgierda Annusewicza,
Panu Matiniemu Nikookar Ardestaniemu za pracę pt.: Iraq’s Weapons of Mass Destruction Program before 2003 through the Lens of Securitization Theory napisaną pod kierunkiem dr hab. Anny Wojciuk, prof. UW.

Kategoria Prac Magisterskich
Nagroda Główna – Pani Julia Tyburska za pracę pt.: Kultura popularna Republiki Korei w stosunkach bilateralnych z Chińską Republiką Ludową, Japonią i Koreańską Republiką Ludowo-Demokratyczną po roku 1998 napisaną pod kierunkiem dr hab. Hanny Schreiber.

Jednocześnie Komisja zadecydowała o przyznaniu 2 wyróżnień:
Pani Weronice Skorupskiej za pracę pt.: Kooperatywy mieszkaniowe w Polsce jako potrzeba nowej spółdzielczości mieszkaniowej napisaną pod kierunkiem dr hab. Anny Szustek,
Pani Kamili Kantyce za pracę pt.: Obrazy władzy politycznej w poradzieckiej Azji Centralnej w polskiej literaturze niefikcjonalnej napisanej pod kierunkiem prof. UW dr hab. Piotra Załęskiego.

W konkursie na Najlepszego/-ą Studenta/-tkę nagrodzeni zostali:

Kategoria Studiów Licencjackich
Nagroda Główna – Pan Jakub Chustecki.

Jednocześnie Komisja zadecydowała o przyznaniu 2 wyróżnień:
Pani Agnieszka Homańska oraz Pan Marcin Kuna.

Kategoria Studiów Magisterskich
Nagroda Główna – Pani Agnieszka Repka.

Jednocześnie Komisja zadecydowała o przyznaniu wyróżnienia:

Panu Heqi Sun.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom oraz wyróżnionym. Zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.