Wykład otwarty Iana Brzezińskiego – NATO’s Future Amidst a World of Great Power Competition
18 kwietnia, 2023
Seminarium
Seminarium „European Union from Inside and Outside: Differentiated Perspectives on the Integration of Europe”
20 kwietnia, 2023

Katedra Studiów Strategicznych i Bezpieczeństwa Międzynarodowego zaprasza na spotkanie wokół książki Adama Burakowskiego, Aleksandra Gubrynowicza i Pawła Ukielskiego pt. 1989. Jesień Narodów, które odbędzie się w sali 317 w Gmachu Audytoryjnym WNPiSM.

Spotkanie odbędzie się 25 kwietnia 2023 roku o godzinie 17:00. W dyskusji wezmą udział: Dr hab. Aleksander Gubrynowicz z Wydziału Prawa i Administracji UW, dr Paweł Ukielski z Instytutu Studiów Politycznych PAN, prof. Roman Kuźniar (WNPiSM) oraz Dr Anna Materska-Sosnowska (WNPiSM).

Spotkanie poprowadzi prof. Andrzej Szepetycki z Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW. Po spotkaniu będzie można nabyć książkę i otrzymać autograf autorów.