European System for Improved Radiological Hazard Detection and Identification
14 maja, 2024
Polsko-Tajwańska Konferencja Naukowa „Democratic Governance in Poland and Taiwan”
15 maja, 2024

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjne dotyczące oferty studiów magisterskich (II stopnia) prowadzonych na naszym Wydziale. Wydarzenie odbędzie się 22.05.2024 r. o godz. 15.00 w Auli prof. Jana Baszkiewicza w Gmachu Audytoryjnym WNPISM. Na spotkaniu obecni będą kierownicy studiów wszystkich kierunków. Dowiecie się dlaczego warto wybrać studia II stopnia oraz będziecie mieć możliwość zadania konkretnych pytań naszej kadrze.

Obowiązkowa rejestracja z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc: https://forms.gle/5e77XXnZTrGRfALT7

Omawiane kierunki studiów podczas spotkania:

bezpieczeństwo wewnętrzne

cyberbezpieczeństwo

europeistyka

organizowanie rynku pracy

politologia

polityka kulturalna i zarządzanie w kulturze

polityka publiczna

stosunki miedzynarodowe

studia euroazjatyckie

Zachęcamy również do odwiedzenia dedykowane strony internetowej dla kandydatów: rekrutacja.wnpism.uw.edu.pl/