WNPISM UW wygrywa w Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2024!

Webinarium z prezentacją wyników badania: Społeczna percepcja uchodźców z Ukrainy oraz migrantów
26 czerwca, 2024
konferencja
XXIV Wielodyscyplinarnej Konferencji Badaczy Stosunków Międzynarodowych WNPiSM UW i Księży Werbistów
1 lipca, 2024

Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW jedenasty rok z rzędu wygrywa w Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy! Kierunki studiów prowadzone przez naszą jednostkę wygrały we wszystkich kategoriach pod które podlega WNPISM. Dziekan Dr hab. Daniel Przastek w towarzystwie Prodziekana ds. studenkich dr hab. Macieja Rasia odebrał okolicznościowe dyplomy za zwycięstwo w trzech kategoriach: nauk o bezpieczeństwie, politologii oraz stosunków międzynarodowych.

W kategorii kierunków o bezpieczeństwie Uniwersytet Warszawski wyprzedził Akademię WSB w Dąbrowie Górniczej oraz Uniwersytet Jagielloński:

W kategorii politologia zajęliśmy pierwsze miejsce przed Uniwersytetem Jagiellońskim oraz Uniwersytetem Szczecińskim

Zaś w kategorii stosunki międzynarodowe wyprzedziliśmy Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie oraz Uniwersytet Jagielloński:

Pełny ranking oraz relację z XXV Gali Perspektyw można przejrzeć TUTAJ