Prof. Aleksandra Gasztold w Radzie do spraw Równego Traktowania przy Ministrze Edukacji Narodowej

Wykład inauguracyjny dr hab. Hanny Schreiber podczas 20. edycji Akademii Dziedzictwa MCK w Krakowie
16 października, 2025
Wizyta studyjna studentów w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów
17 października, 2025

polski angielski

Z radością informujemy, że dr hab. Aleksandra Gasztold, prof. ucz. z Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego została powołana w skład Rady do spraw Równego Traktowania, działającej przy Ministrze Edukacji Narodowej.

15 października 2025 r. w siedzibie Ministerstwa Edukacji Narodowej odbyło się posiedzenie inauguracyjne Rady, powołanej na mocy zarządzenia Ministra.

Rada jest organem pomocniczym Ministra Edukacji, którego zadaniem jest wspieranie działań w zakresie równego traktowania, polityk równościowych oraz przeciwdziałania dyskryminacji w systemie oświaty i wychowania.

Serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy w Radzie! 👏

X