63 Finał Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Podwójny dyplom z Uniwersytetem w Hajfie – spotkanie informacyjne
19 kwietnia, 2022

plen

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Dniu Otwartym UW!

Dzień Otwarty UW po dwóch latach przerwy powraca do formy stacjonarnej – odbędzie się 23 kwietnia (sobota) w godz. 10.00-16.00 na Kampusie Głównym UW (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28).
Zarówno dla kandydatów, jak i dla studentów kończących studia I stopnia będzie to okazja do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszego Wydziału jak i innych jednostek Uniwersytetu Warszawskiego.
Spotkania dla kandydatów (w Gmachu Audytoryjnym WNPiSM):
  • 11:00 – Spotkanie informacyjne dla kandydatów (studia polskojęzyczne)
  • 13:00 – Informational meeting for candidates (studia anglojęzyczne)

Podczas dnia otwartego kandydaci na studia I, II stopnia i jednolite magisterskie będą mogli dopytać o studia na interesujących ich kierunkach, a także porozmawiać ze studentami o zajęciach na uczelni oraz o możliwości rozwijania pasji i zainteresowań na UW. Ponadto  odwiedzający Kampus Główny UW podczas Dnia Otwartego będą mogli wziąć udział w konkursach, w których do wygrania będą uniwersyteckie gadżety ułatwiające przygotowanie do egzaminów.

Więcej informacji znajdą Państwo w wydarzeniu na Facebooku: