Seminarium Geopolitical Tuesday – France and Great Britain towards the evolution of the EU European Security

Wspominamy tych, którzy odeszli
1 listopada, 2022
Spotkanie The US Election – What the political elites have gotten wrong and what that means for US aid to Ukraine?
2 listopada, 2022

plen

Ośrodek Kultury Francuskiej i Studiów Frankofońskich UW, Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW oraz Polskie Towarzystwo Studiów Międzynarodowych we współpracy z
Groupe d’études géopolitiques zapraszają na spotkanie z cyklu WTORKI GEOPOLITYCZNE:

France and Great Britain towards the evolution of the EU European Security

które odbędzie się we wtorek 8.11.2022 roku w godzinach 15:00-16:30 z udziałem dr Teresy Usewicz (Akademia Marynarki Wojennej) oraz dr Kingi Torbickiej (Uniwersytet Warszawski)

Rejestracja: seminarium.okf@uw.edu.pl
Spotkanie w języku angielskim.

Informujemy, że spotkanie jest rejestrowane. Nagranie będzie wykorzystane w celach naukowych. Udział w spotkaniu jest równoznaczny z wyrażeniem zgody.