Dr Andżelika Mirska na University of Technology Sydney
19 września, 2024
Nowy artykuł dra Saroja Aryala w renomowanym czasopiśmie „The International Spectator” (Scopus Q1)
25 września, 2024

Dr hab. Łukasz Łotocki opublikował tekst pt. „Innovations in Public Governance in Response to the Migration Crisis from the EU Perspective. Institutional and Normative Solutions”. Opracowanie ukazało się jako rozdział w książce przygotowanej przez międzynarodowy zespół autorów pod redakcją Natalii Kohtamäki, Enrico Peuker, Nataschy Zaun, pt. „Innovative Public Governance in Times of Crisis” (Nomos, 2024).

We wspomnianej książce zawarto analizy dotyczące zarządzania publicznego w sytuacjach kryzysowych. Omówiono innowacje stosowane w polityce publicznej w kontekście trzech kryzysów: finansowego, migracyjnego i powodowanego pandemią COVID-19.

Bezpośredni link do publikacji dr. hab. Łukasza Łotockiego znajduje się tutaj, natomiast link do całej książki w otwartym dostępie tutaj.