Pierwszy Dzień konferencji WISC: International Relations in a World of Flux: Understanding Continuity, Change and Contestation
24 lipca, 2024
Międzynarodowa Szkoła Letnia poświęcona problematyce nielegalnego handlu na WNPISM UW
25 lipca, 2024

W dniach 8-12 lipca 2024 r. na Wydziale Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW odbywały się zajęcia International Summer School on Illicit Trade (Międzynarodowa Szkoła Letnia poświęcona problematyce nielegalnego handlu). Kierownik Ośrodka Badań Handlu Ludźmi UW, prof. Zbigniew Lasocik, był współorganizatorem tego niezwykle ciekawego przedsięwzięcia edukacyjnego organizowanego wspólnie przez Uniwersytet w Groningen (Holandia) i Global Initiative Against Transnational Organised Crime z Wiednia. W ramach Szkoły prof. Lasocik m.in. wygłosił wykład nt. zjawiska handlu ludźmi oraz uczestniczył w dyskusji panelowej na ten temat.

Summer School 2024_Flyer