Rekrutacja do Programu MOST
3 listopada, 2021
Kierownik Jednostki Dydaktycznej dr hab. Maciej Raś odwołuje dyżur 9 listopada br.
5 listopada, 2021

plen

Introduction to Philanthropy – otwarte warsztaty z  problematyki filantropii i  zarządzania projektami społecznymi w organizacjach międzynarodowych.

Szanowni Studenci,

Katedra Dyplomacji i Instytucji Międzynarodowych zaprasza na cykl otwartych interaktywnych warsztatów dla studentów WNPiSM UW z zakresu szeroko rozumianej filantropii i  zarządzania projektami społecznymi w organizacjach międzynarodowych prowadzonych przez zarówno praktyków,  jak i młodych liderów z organizacji pozarządowych.

Warsztaty sa częścią przedmiotu Introduction to Philanthropy and International Organizations: from social awareness to social leadership, który został uruchomiony na naszym Wydziale we we współpracy z  badaczami z Uniwersytetu Genewskiego (ze strony UW – mgr Anita Budziszewska, ze strony Uniwersytetu Genewskiego  – prof. Giuseppe Ugazio, oraz Teaching Assistant Pani Kamila Ciok (Fundacja Alimuradova).
W związku z limitem, tylko kilka miejsc jest dostępnych na udział w każdym spotkaniu.