30 i 31 października zajęcia zdalne na Wydziale
27 października, 2023
HAMAS – IZRAEL, NOWA POSTAĆ STAREJ WOJNY
27 października, 2023

Już wkrótce rozpocznie się kolejna edycja „Universum Chopina” w czasie której odbywać się będzie szereg wyjątkowych wydarzeń muzycznych. Wspólnie z Instytutem Muzykologii Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetem Muzycznym Fryderyka Chopina i Wydziałem Nauk o Kulturze i Sztuce zapraszamy na cykl koncertów muzyki klasycznej, które odbywać się będą w Auli prof. Baszkiewicza Gmachu Audytoryjnego na Kampusie Głównym UW.

„Universum Chopina” w bieżącym roku akademickim składa się z 4 tematycznych koncertów poświęconych muzyce Fryderyka Chopina i jej szerokim kontekstom. Pierwszy z nich, „Preludium” odbędzie się 9 listopada 2023 roku o godzinie 18:00. Program koncertu będzie dostępny już wkrótce. Wydarzenie trwa ok. godziny – 40 minut koncertu poprzedzone 20 minutową prelekcją.

Na każdym z koncertów pracownicy Instytutu Muzykologii UW krótko omówią grany repertuar oraz przybliżą nam historię wykonywanych utworów.

Wstęp wolny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje rejestracja: https://linktr.ee/universumchopina.