Konferencja – Poczucie bezpieczeństwa Polaków w przestrzeni publicznej i cyfrowej – synteza badań

Inkubator Uniwerystetu Warszawskiego zaprasza do rekrutacji na 11. edycję BraveCampu
4 grudnia, 2023
Spotkanie informacyjne na temat stypendiów na pomagisterskie studia w College of Europe w Natolinie
6 grudnia, 2023

W imieniu Profesora Jana Garlickiego oraz Katedry Socjologii Polityki i Marketingu Politycznego i Katedry Bezpieczeństwa Wewnętrznego Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego, mam zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję pt. „Poczucie bezpieczeństwa Polaków w przestrzeni publicznej i cyfrowej – synteza badań”.

To wydarzenie jest punktem kulminacyjnym projektu „Stworzenie uniwersalnej i standaryzowanej metodologii pomiaru zjawisk związanych z przestępczością, badanie tych zjawisk oraz szerzenie świadomości społecznej”, realizowanego przez Stowarzyszenie Absolwentów Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Konferencja odbędzie się 12 grudnia 2023 roku w Auli na parterze budynku Uniwersytetu Warszawskiego przy ulicy Nowy Świat 69 (od 9:45).

Cieszymy się na możliwość podzielenia się z Państwem wynikami naszych badań i wspólnej dyskusji na temat bezpieczeństwa w kontekście nowych wyzwań społecznych i technologicznych.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Program znajduje się TUTAJ.