Zmarł prof. Andrzej Skrzypek
16 lutego, 2023

plen

Szanowni Pracownicy oraz Studenci WNPiSM,

W celu ułatwienia użytkownikom USOSweb poruszania się po serwisach, WNPiSM postanowił przenieść się na USOSweba centralnego. Liczymy na to, że użytkownikom łatwiej będzie znaleźć wszelkie usługi oferowane przez Uniwersytet Warszawski (wnioski, rejestracje, akademiki, protokoły, płatności itp.), gdyż będą one dostępne w jednym miejscu pod adresem:

Dotychczasowy adres USOSweba wydziałowego https://usosweb.wnpism.uw.edu.pl będzie przekierowywał na właściwy adres, więc użytkownicy nie odczują dużej zmiany. Oznacza to, że WSZYSTKIE dotychczasowe linki będą aktywne oraz wszelkie usługi będą dostępne zarówno pod nowym jak i starym adresem. Logowanie do serwisu również nie ulega zmianie!

Liczymy na to, że wspomniana zmiana zwiększy czytelność komunikatów dotyczących USOSweba i czynności z nim związanych.

Migracja na USOSweba centralnego odbędzie się w dniu 15.02.2023 (środa) po godzinie 16:00. W tym czasie serwis usosweb.wnpism.uw.edu.pl oraz usosweb.uw.edu.pl pozostaną zamknięte w celu przeprowadzenia wyżej wspomnianej operacji.

mgr Maciej Dąbrowski
Kierownik Sekcji Wsparcia Informatycznego