Wystartowała rekrutacja studentów UW na praktyki zagraniczne podczas Expo 2020 w Dubaju
27 kwietnia, 2021
Wykład otwarty prof. Hernana Tesler – Mabe z University of Ottawa
30 kwietnia, 2021

plen

Szanowni Państwo,
Sekcja współpracy z zagranicą i międzynarodowych programów badawczych serdecznie zaprasza do udziału w rekrutacji na program Podwójnego Dyplomu realizowany z Uniwersytetem w Haifie.
Program dedykowany jest dla studiów magisterskich kierunków Stosunki międzynarodowe oraz Graduate Programme of International Relations (aplikacja – 3 rok I stopnia z wyjazdem na 1 roku studiów magisterskich; lub 1 rok II stopnia z wyjazdem na 2 roku).
Aplikacje powinny składać się z listu motywacyjnego, CV, zaświadczenia o średniej ocen uzyskanego w Sekcji studenckiej oraz (dotyczy jedynie studentów studiów polskojęzycznych) certyfikatu językowego.
Aplikacje prosimy przesyłać do 11.05.2021 na adres t.kraski@uw.edu.pl
W razie pytań dotyczących aplikacji lub szczegółów programu zapraszamy do kontaktu z Panem Tymoteuszem Kraskim (wydziałowym koordynatorem ds. mobilności) pod adresem t.kraski@uw.edu.pl